bugün gündem filtresi

gündeminizi kişiselleştirin:
  yenile (0)
  « / 1 »
  daha fazlası
  • fotoğraf düzenleme aplikasyonudur. profil fotoğrafımı fotoğraf dönüştürme özelliği sayesinde oluşturdum. bir fotoğrafın üstüne eklediğiniz kendi yüz fotoğrafınızdaki parçaları alıp sistem yeni bir fotoğraf oluşturuyor. size tam olarak benzemese de sizimsi oluyor ve düzenlendiği belli oluyor. başka bir fotoğraf ya da kendi fotoğrafınızı koymak istemediğiniz durumlarda avatar için kullanılabilir.

   instagramda ya da farklı sosyal medyada gördüğünüz dikkat çeken fotoğrafların çoğu bu aplikasyonun filtreleriyle düzenlenmiştir. uygulama ücretsiz olmasına rağmen filtrelerin neredeyse hepsi ücretlidir. ben ücretli versiyonunu kullanmıyorum. filtreler kişinin estetikli görüntüsünü estetik yaptırmadan gösterir. sosyal medyada paylaşılan bazı filtreler çok abartılı olup gerçekle hiç alakası olmuyor. bu zamanla kişinin kendine yabancılaşması gibi bir durum ortaya çıkarabilir.

   estetik ameliyatları teşvik etmek için böyle uygulamaların piyasaya sürüldüğünü düşünüyordum. bir estetik cerrahının yaptığı açıklama düşüncemi doğruladı "eskiden insanlar bize geldiklerinde bir ünlünün resmini gösterip bu ünlüye benzemek istiyorum derlerdi. şimdi kendi filtreli fotoğraflarını gösterip buna benzemek istiyorum diyorlar."

  1 entry daha