bugün gündem filtresi

gündeminizi kişiselleştirin:
  yenile (0)
  « / 1 »
  daha fazlası
  2 entry daha
  • gazetecilerin suçsuz yere hapse atılması veya işten kovulması gözlerinin korkutulması. şuan çoğu gazeteci yandaş.
   tecavüz davasında bakanın bir kereden bir şey olmaz demesi.
   erdoğan denen şahsın prompter olmayınca sağı solu tehdit etmesi.
   soruların çalınma iddiası kpss sınav iptali(en berbat ülkede bile yaşanmaz sanırım bu olay)
   bir kaç günde doların 9tl den 18tl vurması geri 11tl indirilmesi şuan tekrar 20tl olması(baya ilginç olaydır yine en kıytırık ülkelerde bile karşılaşmazsınız böyle bir durumla)
   erdoğan isimli şahsın büyük ortadoğu projesi (bop) eşbaşkanı olması.
   erdoğan isimli şahsın suriye'ye girilince kendini başkomutan ilan edip ders kitaplarına yazması
   suriye'de askerlerimizin rus askerlerine yakınına varıp kamp kurulunca rus askerilerin uçakla bomba atması 36 asker belki daha fazla ölmesi. sosyal medya yasağı sonrası erdoğan rusya'ya putinle konuşmaya gitti ve 1 saat kapıda mal gibi bekletildi.rusyadaki bir youtuber o gün rus televizyonlarının bas bas türkiye'nin rus uçağı vurma videolarını gösterip, haklı bir saldırı olduğu propagandası yaptıklarını söylüyordu.(bilmeyenler için deniz sahasını geçtiği söylenen bir rus uçağını vurmuştu. bu olayı bahane göstermişler akıllarınca) her neyse sonuç sıfır anlaşmışlar.
   "idlib saldırısı, 27 şubat 2020'de rusya ve suriye silahlı kuvvetleri'nin, suriye'nin idlib ilinde, türk silahlı kuvvetleri'ne bağlı tabura düzenlediği hava saldırısı.[9] otuz altı türk askerinin ölümüyle sonuçlanan saldırı türkiye'nin suriye iç savaşı kapsamında tek seferde en büyük kaybı olarak tanımlanmaktadır.[10]"
   erdoğan denen şahsın kuran sallayıp bakara(öküz) demesi
   erdoğan isimli şahsın tv karşına çıkıp şehitlerimiz deyip timsah gözyaşı akıtması
   f35 programından çıkarılmak
   türkiye'nin ücretini verdiği halde halen f35 alamaması f35'ten f16'ya düşülmesi onun bile verilmemesi sadece verileceği söylenmesi kaç yıl oldu f16 bile yok baya komik. parası yıllardır verilmiş olması daha komik