bugün gündem filtresi

gündeminizi kişiselleştirin:
  yenile (0)
  « / 1 »
  daha fazlası
  59 entry daha
  • epik sözlükteki insanlar eğer sizi bir sebepten sevmedilerse, başka yazılarınızı gördüğünde de eksiliyorlar. beğenseler de artılamıyorlar. yani sizin bir düşüncenizi ya da yazınızı beğenmedikleri için hiçbir yazınızı beğenmiyorlar.

   ekşi sözlükte de bir entryni beğenmediği için diğer entrylerinizi eksileyen insanlar var. ancak ekşi sözlükteki yazar sayısı çok olduğu için ne kadar sevilmeyen bir yazar olsanız da iyi bir entryniz başkaları tarafından beğenilebiliyor.

   mesele artı ya da eksi değil. insanların dar ve sığ bakış açısı. hayatımdaki kimseyi siyasi düşüncesinden dolayı yargılamadım hiçbir zaman. bir entrysinde siyasi düşüncesine katılmasam bile, aşağılık kompleksi sezmezsem, aşağılama ve hakaret görmezsem eksilemiyorum bile. ancak başka bir entrysi güzelse okurum, bunu nefret haline getirmem. epik sözlükte de böyle insanlar var. bir insanı akp'li diye engellemek, her yazdığına nefretle yaklaşmak kadar sığ ve aşağı az şey vardır. bir kaç gündür yazma hevesim yok burada. ekşi sözlükü hiç sevmediğim için gelmiştim buraya, ama burada yazmak gereksiz benim için. yazdığım hiçbir şeyi dikkate almayacaklarını düşünüyorum. almasınlar tabi, buna lafım yok, bunun başka düşüncelerimden dolayı olması canımı sıkıyor.

   şans vermeye çalıştım ancak şans verilecek bir yer değil. herkes olmasa da yobaz ve bağnaz insanlar var.

  2 entry daha