bugün gündem filtresi

gündeminizi kişiselleştirin:
  yenile (0)
  « / 1 »
  daha fazlası
  2 entry daha
  • içini nasıl dolduracağımı bilmiyorum. bu nitelikli bir şey. eğer her insan böyle olsaydı dünya çok daha yaşanabilir bir yer olurdu.

   yıllar yıllar önce bir pavyona gittim. 20 yaşındaydım. hayatımda daha önce hiç pavyona gitmeyi bırakın, bar ve cluba bile gitmedim. hiç alkol kullanmamıştım. o gün gittim pavyona, çok değişik bir ambiyansı vardı. ateş resmen insanı çağırıyor orada. maddiyat etiyle kemiğiyle vücut bulmuş. zevkü sefa, alkol, kral bir sofra var. seksi çağrıştırıyor. arkadaşla oturduk masaya, o alkol söyledi, ben meyve suyu istedim. yanımıza konsomatris iki kadın geldi. arkadaş kalktı oynamaya başladı diğer kadınla, arada da elliyordu kadını. ben sessizce ortamı izliyordum. o gürültüde kadınla sohbet etmeye başladım. kadına hiç dokunmadım, cinsel şeylerden çok uzaktım. yolda geçen güzel bir kıza cinsel anlamda bakmıyordum. kafamdan seks geçmiyordu. güzelliğine bakıyordum sadece. en büyük korkularımdan biri bir kızı ürkütmekti. hiçbir şekilde cinsel şeyler düşünmeden, fiziki mesafeyi yoğun bir şekilde koruyarak yaklaşıyordum, kelimelerimi özenle seçiyordum. sadece kadınlara değil, herkese mütevaziyet içinde yaklaşıyordum. kadınla yanımda bulunduğu süre boyunca sohbet ettik. cinsel bir obje olarak görmeden konuştum, vücudunun cinsel taraflarına hiç bakmadım. kadını kocası satmış pavyona. bununla ilgili şeyler anlattı. bu arada arkadaş diğer kadınla oynuyordu. elini sıkıp ayrıldık oradan.

   duygusal olarak sevmediğim kızlara karşı hiçbir zaman yazmadım. özsaygım buna izin vermedi hiçbir zaman. özellikle erkekler arasında, gördüğü her kadına yazan erkek kendine saygısı olmayan niteliksiz ve gereksiz bir insandır. sadece duygusal olarak yakın olduğum, duygusal bağ kurduğum ve içini sevdiğim insanlara karşı arzu duyuyorum. bu arzumu da hiçbir şekil ve koşulda eyleme dökmüyor ve belli etmiyorum çünkü seks nitelikli olanın önündeki bir engeldir. bu yüzden evlenmeden önce bir kızla cinsel ilişkiye girmeyeceğim. beni bir kızla evlilik yoluna götüren değerli, nitelikli ve münevver şeylerle ilgileniyorum ben. ruhunun güzelliğine, ruhunun güzelliğine olan sevgimle onu hayallerimin kızı yapan güzelliğiyle ilgileniyorum. iffetini, sadakatini ve beni ben olduğum için sevmesiyle ilgileniyorum. bir kıza ancak böyle bir şekilde yaklaşırım. maddi değil, manevi bir yaklaşım.

  4 entry daha