bugün gündem filtresi

gündeminizi kişiselleştirin:
  yenile (0)
  « / 1 »
  daha fazlası
  • erdoğana ve imamoğluna hiç güvenmiyorum, hiç sevmiyorum. imamoğlu fazla göz boyuyor çok fazla reklam yapıyor. zaferin reklam ile olduğunu çok iyi biliyor. belli bir kesme de yürümüyor her kesim için uğraşıyor. mesela her afişinde her konuşmasında mutlaka kadraj içinde kapalı kadınları bulunduruyor. büyüyünce merkez sol olacak abisi.
   bu seçimlerden sonra erdoğan'ın koltuğu boşaldığında imamoğlu'nun hemen aday olup seçimi kazanması çok mümkün. erdoğan da aynı şekilde başkan olmadı mı zaten? o da ilk yıllarda her kesimi etkilemeye çalıştı o da bunalımlı bir ortamda aday olup herkesi şaşırtarak zafer kazanmadı mı...
   31 mart yerel seçimlerinde zafer elde ettikten sonra ufak bir hapis hayatı yaşayıp çıktığında tıpkı erdoğan gibi genel seçimlere aday olsa hiç şaşırmam.

   ben oyumu akp adayına vereceğim erdoğanı eleştirsek de akpnin belediyeciliği her zaman çok iyidir ayrıca iktidar belediyelere sahip çıkıyor bakanlıklar yolunu açıyor ek bütçeler veriliyor vs.

   imamoğluna kin beslememin bir sebebi de her yere şantiye açıp bekletmesi. mesela beşiktaş meydanına gittiyseniz görmüşsünüzdür uzun zamandır yenileniyordu içeriye defalarca göz gezdirdim işçi falan yoktu aylarca süren çalışmadan sonra basit bir meydan anca tamamlandı. bitene kadar bize işkence çektirdi. ya da beşyol metrobüs şantiyesi. çok rezil bir durum. avrupa ülkelerinde bi gecede üst geçit yapılırken beşyolun durumu cidden çok rezil. evimin yanında metro şantiyesi var normalde metro geldiği için sevinmem gerekli ama cama çıkıp inşaata baktığımda üzülüyorum. sırf "bakın çalışıyoruz" dercesine inşaat için sokaklar kapatılıyor buldukları her boş arsayı kapatıyorlar ama inşaat falan yapmıyorlar. bi yürüyen merdivenin kurulması 2 aydan uzun sürdü diyim siz anlayın. toplu taşımadaki rezalletten bahsetmiyim çok uzamasın. allahtan kullanmıyorum.

   edit: fikrimi açıklayayım derken imamoğluna olan öfkemi kusmuşum bi tık. olur öyle.

  1 entry daha